ORGANIZACIJOS
Zarasų medžiotojų ir žvejų draugija

Zarasų medžiotojų ir žvejų draugija
Zarasų medžiotojų ir žvejų draugija
2.00
Data
2009-12-15 10:36:51
Nuoroda
Kūrėjas
Gairės
Zarasai, medžiokl4, žvejyba, draugija, būrelis


2015-10-03 15:58:05
HxU4tW9GlhT
Gal tas aferas vykdė ar nurodė vydkyti ir ne Žiemelis, bet jos buvo įvykdytos. Tai faktas. Žiemelis galėtų pats viešai papasakoti koks buvo jo vaidmuo tame, kas buvo to iniciatoriai, gal tada jo reputacija ir pagerėtų.
2015-10-09 00:23:49
ZXaSw0HEORG
Netyčia pakartojau, ką Vilius jau buvo parašęs. Atleiskit.O Vytautui būtų <a href="http://qbihypit.com">gailma</a> atsakyti, kad ne pati priešprieša neadekvati, bet jos pagrindimas implicitiškai glūdintis termine kontinentinė, nes ir kontinente esama analitinių filosofų. Perskyros įvardijimas atsirado atsitiktinai ir tuo metu (ano amžiaus šeštajame dešimtmetyje) buvo adekvatus: kontinentas su savo kolonijomis amerikoje vs. visi kiti, kurie argumentuoja, etc. (o faktiškai anglų kolonijos amerikoje ir australazijoje bei skandinavija). Dabar padėtis pasikeitė. Be to ir amerikoje yra nemažai kontinentalų nors jie ne iš kontinento. Todėl tikroji perskyta turėtų būti analitinė vs.Beje, gal kas nors galėtumėte padėti tiksliau įvardinti tą savybę(es) x, kuri yra esminis kontinentinės (arba neanalitinės) filosofijos bruožas (ar bet esminiai bruožai skiriantys ja(s) nuo analitinės filosofijos? Rėmimasis fenomenologinių metodu? Užsiiminėjimas fundamentaliaja ontologija? Foucaultiška archeologija/geneologija? Etika kaip pirmoji filosofija? Dekonstrukcija? Radikalumas? Užkeikimo tipo „argumentavimas“?
2015-10-09 19:34:57
IeQOR8LTRC
Scott Soames sako dar bendriau. Analitinė fiojslfioa esanti „trail of influence“(Philosophical Analysis in the Twentieth Century)Martinich ir Sosa siūlo kontrafaktinį apibrėžimą: analitiniai filosofai yra tokie filosofai, kurie, jei būtų gyvenę Moore`o, Russello ir Wittgensteino laikais, būtų užsiiminėję tomis pačiomis problemomis kaip ir minėti veikėjai.(Companion to Analytic Philosophy)Pabrėžtinas ypač pastarajame apibrėžime aiškiai išreikštas originalus (palyginus su kitomis XX-ojo amžiaus filosofijos srovėmis) santykis su „didžiaisiais mirusiaisiais“. Nei niekinama nei kloniojamasi be pagrindo. Pripažįstama, kad jie irgi buvo žmonės. Iškėlė kai kurias problemas. Pateikė atsakymus. Didesnė dalis tų atsakymų (ir pačių problemų formuluočių) mūsų dabar jau netenkina. Bet užtat paliko aiškumo, argumentatyvumo ir paniekos bet kokiai ezoterikai idealą. http://ooufkd.com [url=http://tlomcy.com]tlomcy[/url] [link=http://vmxmln.com]vmxmln[/link]
2015-10-11 18:07:26
l4lEud4UiO9y
Sveiki visi,na tikrai<a href="http://kwznzvjcoc.com"> preokfishas</a> dave nerealia cia minti, ir is tikro tik perskaites blogo irasa, jau ta pati vakara sugalvojau why not? Is tikro, tai cia atlekem tryse, dar vienas pokeri zaidziantis zaidejas Mindaugas Shmikis_neas ir vienas jaunuolis, seip nusprendes pabuvote amerikoje menesi ir tiesiog paatostogauti zaideju stipruma<a href="http://kwznzvjcoc.com"> preokfishas</a> labai teisingai aprase savo bloge, todel nera reikalo kartotis, zaidimas vyksta absoliuciai kiekviena handa buvo momentu kai tiesiog tave beatina visi, bet viskas daugiau maziau issilygina. seip mano akimis ziurint neitiketinai daug padstavu. na kolkas trumpai tiek, jei kas ka domina, klauskit, atsakysiu, parasysiu, pasidalinsiu ispudziais ir informacija gruodis: joa, cia yra visiska aviantiura, bet kaip ir minejau, nera del ko turiu likti Lietuvoje, nereikia pirkti valgyti vaikams ar islaikyti seima. jei ziuret pagal visas taisykles, joa, bankrollo irgi nera, bet whatever, jei turi plana, kuri tuo tiki, tai kam ten dar 5 metus laukti, kol sukaupsi litu ir tada galesi isvaziuoti ten kur nori ir praleisti laika taip kaip nori? va isvaziavau, pabandysiu, palosiu, pralosiu, zinosiu kad visalaik to norejau, pabandziau nesigavo. vadinasi kita karta tiesiog reikes vaziuoti su daugiau pinigu ) o jei tu nori visalaik viska daryti pagal taisykles, tai gyvenimas turetu buti gan nuobodus Esonas: kazkiek keliaujant esu loses uzsienyje, pavyko pliusuoti, del prastu zaideju, bet sitas isvaziavimas yra tikras malonumas. darau tai kas patinka po daug valandu per diena, salyje kuri mane veza pora kartu esu jau buves amerikoje, ir nerealiai man ji patiko. patinka ir dabar p.s. zaista kolkas 3 dienas. visas dienas pavyko pliusuoti, pirmas dvi galima sakyti minimaliai, vakar +430$.
2015-10-12 02:21:22
dJGEBuJi
Čia vienas is Pokernews VIP'u gal?? Labai manouls žmogus, teko šiemet gan ilgai žaisti kartu per LSPČ, manau tikrai prie casho papliusuos Kiek atsimenu, pasakojo, jog yra dalyvavęs užsienyje, live turnyruose, todėl mamnau turi pakankama bankrolla. Beto, nėra tiek daug 30-50 buy ins i NL100. http://dncfuqibqg.com [url=http://qrgfcr.com]qrgfcr[/url] [link=http://dnvxbwfzn.com]dnvxbwfzn[/link]

Copyright © 2009-2014 WebOaze. Visos teisės saugomos. e-sprendimas: elektroninių parduotuvių kūrimas