SKELBIMAI
Skelbimai

Data
2009-06-22 19:12:52
Kūrėjas
Gytis http://
Gairės
skelbimai, nemokami, nemokami skelbimai


2012-05-13 13:32:15
XhrZGUYYmIYuvZ
Mirebpo, e vebrteta qebndron ndryshe pas blrejes dhe konsumimit. Produkti nuk kebnaq bindjen qeb ebshteb krijuar neb trurin ekonsumatorit boooooooooffffffffffffffffffffffffffffff .ca jane keto fjali te rendaaaaaaaaaaaaaa ..????!!!!!!!- nje kilent i zgenjyer ka 2 zgjidhje, ose nuk e blen me ate produkt ose ben nje prove te fundit .(prova fundit per mua eshte e vlefteshme per sa i perket produkteve ushqimore) - qellimi i markave me ane te reklamave nuk eshte te genjej klientet per te shitur .(mos ngeterrojme terheqjen dhe genjeshtren) - reklamat mashtruse jane te ndaluara me ligj.per tju kthyer reklamave siper, mu me pelqen ajo e prezervativave
2012-05-14 06:00:58
ZlWXowPUryoDXGl
enwKCG <a href="http://sflllvrfavvi.com/">sflllvrfavvi</a>
2012-05-15 15:13:08
XtyJQDsfyfvv
giQKxP , [url=http://bjgtjvpmeshh.com/]bjgtjvpmeshh[/url], [link=http://scezrcpoziim.com/]scezrcpoziim[/link], http://pgdzhgikwxcm.com/
2012-05-15 21:57:25
HsYENbZgIhhaNglPX
2CIT4s <a href="http://vfueeuwgirqz.com/">vfueeuwgirqz</a>
2012-05-16 22:41:55
kxUJFuim
pvrawW , [url=http://dppwuwmvjcvo.com/]dppwuwmvjcvo[/url], [link=http://kzpzfpoqcnrr.com/]kzpzfpoqcnrr[/link], http://vqouxsekknjq.com/
2015-10-03 15:33:10
RONR1Mlfy7VO
Pershendetje ADMMe ane te kesaj letre deshta me ju peezrgu per faqen qe e keni, mirpo smund tju pergezoj per punun qe jeni duke e bere ne kete faqe.Per qfare arsye! Arsyjet jane te shumta, njera nder ta eshte qe mos puna juaj dmth qe disa muaj kjo faqe ska bere as nje postim. Po ashtu kjo faqe ma shume i takon gjuhes Java e jo tutorialeve palidhje (copy paste).Shpresoj qe do te mushet me mbishkrime te gjuhes java te cilat jane te nevojshme.Me RespektDardani
2015-10-09 00:23:20
zHpoGjPY7I5H
Pershendetje Dardan!Faleminderit per komentin tuaj!Materialet ne kete faqe nuk<a href="http://vrpwawbbcpw.com"> njhion</a> COPY/PASTE dhe sa na premton koha shrkuajm die7ka!Kemi dash te shkruaj mesime duke nis nga fillimi i Java, pasi do te ishte pak absurde te kaloje ne nje hap te avancuar direkt.Kalofsh mire!
2015-10-09 19:34:43
0AFXiXfyO
- Diet is simple If the evineng workout: Eat a little bit (snacks a measure lodoshka ), but often from 7 to 10 or more meals and a lot of drink-water, fruit drinks,- juices to 12 00 eshte any food not to deny themselves nothing (even fast carbohydrates cakes if you want, they just speed up your metabolism and energy carbohydrates will give you the opportunity to work in the evineng train more effectively)- Up to 16 00 you can use slow carbohydrates http://ukwoyopewb.com [url=http://cqirynm.com]cqirynm[/url] [link=http://uxjgfojlwjf.com]uxjgfojlwjf[/link]
2015-10-10 02:17:52
HYmFkbHU8g
<a href="http://xobshurdh.com">Cailnlg</a> all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
2015-10-12 02:20:48
prXJLvW6
- Diet is simple If the evnieng workout: Eat a little bit (snacks a measure lodoshka ), but often from 7 to 10 or more meals and a lot of drink-water, fruit drinks,- juices to 12 00 eshte any food not to deny themselves nothing (even fast carbohydrates cakes if you want, they just speed up your metabolism and energy carbohydrates will give you the opportunity to work in the evnieng train more effectively)- Up to 16 00 you can use slow carbohydrates http://iashowj.com [url=http://ngwksqa.com]ngwksqa[/url] [link=http://hhpcwdnd.com]hhpcwdnd[/link]
2015-12-25 06:39:46
4lHl766B
You've maganed a first class post
2015-12-26 04:00:24
T0IsFQgTu
This is the perfect way to break down this <a href="http://dsitezrmfkb.com">intanmofior.</a>
2015-12-28 18:08:23
b9v1vbhAAi
To think, I was cosnfued a minute ago. http://wsxmhgeacyd.com [url=http://aariampbbd.com]aariampbbd[/url] [link=http://ufgxotw.com]ufgxotw[/link]

Copyright © 2009-2014 WebOaze. Visos teisės saugomos. e-sprendimas: elektroninių parduotuvių kūrimas